Home Mido Belluna Royal Gent - M024.507.16.041.00
Mido Belluna Royal Gent - M024.507.16.041.00
Article Number:
M024.507.16.041.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    black
    Color Dial
    blue/turquoise
    Strap Material
    Leather
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Buckle
    Features
    Date
    Diameter
    41 mm
    Thickness
    10 mm
    Width Strap
    20 mm
💌 10% discount with newsletter subscription