Home Mido Belluna - M024.630.11.061.00
Mido Belluna - M024.630.11.061.00
Article Number:
M024.630.11.061.00
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    gray/anthracite
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date, Weekday Display
    Diameter
    41 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    21 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Kaliber C07.621
💌 10% discount with newsletter subscription