Home Mido Baroncelli - M039.207.16.106.00
Mido Baroncelli - M039.207.16.106.00
Article Number:
M039.207.16.106.00
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    black
    Color Dial
    silver, pearl
    Strap Material
    Leather
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Features
    Date
    Diameter
    33 mm
    Thickness
    10 mm
    Width Strap
    16 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Kaliber C07.611
💌 10% discount with newsletter subscription