Home Julie Julsen Charming Perlmutt - JJW1231YGME-34
Julie Julsen Charming Perlmutt - JJW1231YGME-34
Article Number:
JJW1231YGME-34
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    gold
    Color Strap
    gold
    Color Dial
    pearl
    Crystal
    Mineral crystal
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    30 m / 3 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Swarovski/Zirkonia
    Diameter
    34 mm
    Thickness
    7 mm
💌 10% discount with newsletter subscription