Home Cornavin Downtown Sky - CO.SKY.10D.B
Cornavin Downtown Sky - CO.SKY.10D.B
Article Number:
CO.SKY.10D.B
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    rosegold
    Color Dial
    black, pearl
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Features
    Date
    Diameter
    36 mm
    Thickness
    10 mm
    Width Strap
    17 mm
    Packaging
    Original storage box with instructions
    Features
    Limited edition
    Limited Edition 999 pieces
💌 10% discount with newsletter subscription