Home Certina DS Vision - C042.407.56.081.10
Certina DS Vision - C042.407.56.081.10
Article Number:
C042.407.56.081.10
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    gray/anthracite
    Color Dial
    silver, gray/anthracite
    Strap Material
    Textile (Nato Band)
    Case Material
    Titanium
    Crystal
    Sapphire crystal
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Subject
    Skellett
    Diameter
    42 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
  • Dieses Produkt können wir leider nicht zurücknehmen!
💌 10% discount with newsletter subscription