Home Certina DS Super PH500M - C037.407.18.050.00
Certina DS Super PH500M - C037.407.18.050.00
Article Number:
C037.407.18.050.00
  • Gender
    Men's
    Color Strap
    gray/anthracite
    Color Dial
    black
    Strap Material
    Textile (Nato Band)
    Water Resistance
    500 m / 50 bar
    Clasp
    Buckle
    Features
    Date
    Subject
    Diving Watches
    Diameter
    43 mm
    Thickness
    15 mm
    Width Strap
    20 mm
💌 10% discount with newsletter subscription