Home Certina DS PH200M Powermatic 80 (39 mm) - C036.207.18.126.00
Certina DS PH200M Powermatic 80 (39 mm) - C036.207.18.126.00
Article Number:
C036.207.18.126.00
CHF925.00
or from %advice%/Month info
Qty
  • Certina DS PH200M Powermatic 80 - Horizon of Elegance
    In the world of haute horlogerie, Certina presents the DS PH200M Powermatic 80 (39 mm), a creation that redefines the boundaries between functionality and refinement. This exquisite women's watch embodies the essence of Swiss ...
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    black, gray/anthracite
    Color Dial
    pearl
    Strap Material
    Textile (Nato Band)
    Water Resistance
    200 m / 20 bar
    Clasp
    Buckle
    Crystals
    Diamonds
    Features
    Date
    Subject
    Diving Watches
    Diameter
    39 mm
    Thickness
    12 mm
    Width Strap
    18 mm
💌 10% discount with newsletter subscription