Home Certina DS PH100M Lady - C044.210.18.051.00
Certina DS PH100M Lady - C044.210.18.051.00
Article Number:
C044.210.18.051.00
  • Gender
    Ladies'
    Color Strap
    black, gray/anthracite
    Color Dial
    black
    Strap Material
    Textile (Nato Band)
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Buckle
    Features
    Date
    Diameter
    38 mm
    Thickness
    10 mm
    Width Strap
    18 mm
💌 10% discount with newsletter subscription