Home Certina DS Action Lady Powermatic 80 - C032.207.11.116.00
Certina DS Action Lady Powermatic 80 - C032.207.11.116.00
Article Number:
C032.207.11.116.00
  • Gender
    Ladies'
    Color Dial
    pearl
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    200 m / 20 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Crystals
    Diamonds
    Features
    Date
    Diameter
    35 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    15 mm
💌 10% discount with newsletter subscription