Home Certina DS Action (40 mm) - C048.410.11.041.00
Certina DS Action (40 mm) - C048.410.11.041.00
Article Number:
C048.410.11.041.00
  • Gender
    Men's
    Color Dial
    blue/turquoise
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    300 m / 30 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Features
    Date
    Subject
    Diving Watches
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
💌 10% discount with newsletter subscription