Home Certina DS Action (38 mm) - C048.807.38.051.00
Certina DS Action (38 mm) - C048.807.38.051.00
Article Number:
C048.807.38.051.00
  • Gender
    Ladies', Men's
    Color Case
    black
    Color Strap
    black
    Color Dial
    Strap Material
    Textile (Nato Band)
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    300 m / 30 bar
    Clasp
    Buckle
    Features
    Date
    Diameter
    38 mm
    Thickness
    13 mm
    Width Strap
    19 mm
💌 10% discount with newsletter subscription