Home Certina DS-1 Skeleton - C029.907.11.031.00
Certina DS-1 Skeleton - C029.907.11.031.00
Article Number:
C029.907.11.031.00
  • Gender
    Men's
    Movement
    Automatic
    Water Resistance
    100 m / 10 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Subject
    Skellett
    Diameter
    40 mm
    Thickness
    11 mm
    Width Strap
    20 mm
💌 10% discount with newsletter subscription