Home Balmain Haute Elegance Oval - B8119.32.62
Balmain Haute Elegance Oval - B8119.32.62
Article Number:
B8119.32.62
  • Gender
    Ladies'
    Color Case
    rosegold
    Color Strap
    black
    Color Dial
    black
    Strap Material
    Leather
    Movement
    Quartz (battery)
    Water Resistance
    50 m / 5 bar
    Clasp
    Folding clasp
    Length case
    32 mm
    Width case
    26 mm
    Thickness
    6 mm
💌 10% discount with newsletter subscription