Home Mondaine Classic 30 Vegan - A658.30323.16OMV
Mondaine Classic 30 Vegan - A658.30323.16OMV
Numero di articolo:
A658.30323.16OMV
o da %advice%/mese info
Qtà
  • A perfectly balanced and sustainable design in its purest form. Part of the Classic collection, this timepiece showcases Mondaine's signature minimalist design. It's crafted with a 30mm brushed stainless steel case, a simple but beautiful white dial with no logo but the iconic red crown. The new ...
  • Sesso
    Donna
    Colore cinturino
    nero/nera
    Colore quadrante
    bianco/bianca
    Materiale del cinturino
    Cuoio vegan
    Materiale della cassa
    Acciaio inox
    Vetro
    Vetro minerale
    Movimento
    Quarzo (batteria)
    Impermeabilità
    30 m / 3 bar
    Chiusura
    Fibbia
    Diametro
    30 mm
    Spessore
    7 mm
    Larghezza cinturino
    16 mm
💌 10% di sconto iscrivendosi alla newsletter